Mercedes-Benz

GLE SUV

Zákonné a havarijné poistenie na 3 roky a zvýhodnený lízing

Vyberte si z limitovanej ponuky novej generácie GLE k priamemu odberu sozákonným a havarijným poistením na 3 roky a zvýhodneným financovanímod Mercedes-Benz Financial Services Slovakia.

V cene vozidla získate tiežparkovaciu kameru, zadné výklopné dvere EASY PACK, automatickú prevodovku 9G-TRONIC, multimediálny systém MBUX, náladové osvetlenie interiéru, pohonvšetkých kolies 4MATIC a mnoho ďalších výhod, ktoré na vás čakajú u autorizovaných predajcov.

Presadnite do vyššej triedy

Objednajte sa na predvádzaciu jazdu ešte dnes

Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Ponuka platí do 30. 9. 2020, (resp. do vypredania alebo odvolania), ak nie je uvedené inak. Pre aktuálny počet a bližšie informácie o vozidlách k priamemu odberu nás kontaktujte.

Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

Mercedes-Benz GLE SUV 350 d 4MATIC : spotreba paliva: 6,4 - 6,1 l/100km, emisie CO2:  169,0 - 161,0 g/km

Uvedené hodnoty boli zistené pomocou predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO2 podľa NEDC“ v zmysle Čl. 2, bodu 1 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Údaje o spotrebe paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt.Tieto údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia výhradne na účely porovnania rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy a môžu sa od konečných hodnôt objednaného alebo expedovaného vozidla odlišovať.